Історія Арбузинської школи №1

Відповідальний за сторінку Павлов Вадим (11 клас)


Навчальні заклади, як і люди, мають свою історію.
Історія нашої школи цікава та повчальна.

/Files/images/Школа-1-2.JPG
За роком рік, за кроком крок,

Ступала впевнено й завзято,

Давала всім життя урок.

І вигляд в тебе чепурний,

Багато пам’ятаєш свят,

Віват тобі, - Віват, Віват!Школа… це невловимий знайомий запах, це місце де кожен день пізнання світу додається частинкою нового.
Школа – це така країна, яка розташувалася в часовому просторі весни нашого життя.
Школа… Стоїть на околиці Арбузинки у зеленому шумовині розлогих дерев. Добра і лагідна, вимоглива і справедлива, терпляча і мудра, як мати, уже більше століття зігріває своїм теплом дитячі серця - загальноосвітня середня школа №1. Просторе подвір’я наповнене дзвінкоголосою дітворою.
Посивіла від давності пам’ять про далекі, але не забуті роки школи

Хронологічний екскурс в історію школи починається з 1898 року, що підтверджують офіційні дані.
В книзі «Історія міст і сіл УРСР» зазначено: «В 1898 році відкрилася початкова та земська однокласні школи, земську відвідували 110 учнів». Саме з земської школи починається історія нашої нинішньої Арбузинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка була культурним осередком селища. Предмети викладання ділилися на обов’язкові і необов’язкові. До перших відносилися: Закон Божий, російська мова і словесність, арифметика. Викладачами в школі працювали спеціалісти. Багато цікавого зберігається в пам’яті жителів селища, вчителів та учнів про нашу школу.

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

 • ftg

  2013-04-23 23:41:56

  11, 7...

 • Вітамін

  2013-04-22 08:03:58

  Якщо ти учень, то повинен цікавитися історією своєї рідної школи. Або ж намагатися відновити, знайти вражаючі матеріали та факти, щоб донести до інших учнів. Я впевнена, що вони також зацікавилися б новинами та подіями з минулого та прагнули б висловити власну думку про них. Тож відвідуй бібліотеку та музей школи і поглиблюй свої знання, удосконалюючи цю сторінку, яка була б корисною для всіх !...

 • АХАХАХАХАХАХХАХАХАХА

  2013-02-11 13:53:52

  АХАХАХАХАХАХАХАХА...

 • 1

  2013-02-11 13:50:50

  азазаза......